REKRUTACJA 2018/2019

Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca Ramada w Opolu to miejsce, gdzie można rozwijać swoje pasje i spełnić marzenie o zawodzie tancerza.
Z uczniami pracują najlepsi pedagodzy. Nasi uczniowie uczą się nie tylko tańca, ale także uczęszczają na zajęcia teatralne i umuzykalniające, nabywają umiejętności partnerowania i poznają elementy charakteryzacji.

Dajemy im też podstawy wiedzy o balecie, teatrze, operze. 
W Niepublicznej Szkole Baletowej Szkole Sztuki Tańca Ramada w Opolu można zdobyć zawód tancerza jednocześnie nie rezygnując z wykształcenia ogólnego pobieranego w szkołach dziennych. 
Nauka trwa 9 lat dla uczniów przyjmowanych od podstawowego poziomu nauczania.

Zapraszamy dzieci o zamiłowaniu do tańca i sztuki, wykazujące wyjątkowe predyspozycje fizyczne w zakresie tańca. Zapewniamy indywidualne podejście do kandydata.
Kształcenie tancerzy obejmujące 3 struktury:

1. Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca RAMADA - program kształcenia zawodowego tancerzy (9-letni cykl nauki)

2. PRZEDSZKOLE BALETOWE - program przygotowawczy

3. MAŁA SZKOŁA BALETOWA - program przygotowawczy

Kształcenie na poziomie Przedszkola Baletowego i Małej Szkoły Baletowej ma charakter przygotowawczy przed wejściem w strukturę Szkoły Baletowej.

Wykaz klas, do których prowadzimy rekrutację
w roku szkolnym 2018/2019:


Wypełnij poniższy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY aby wziąć udział
w procesie rekrutacji*:
captcha
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
* Przed wypełnieniem formularza prosimy zapoznać się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCITworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych